Uçak Bileti Satin Alma

Uçak bileti konusunda Türk Hava Yolları Yetkili Acentesi olan şirketimiz  Sapphire Turizm, 140’dan fazla ülkede 270’in üzerinde uluslararası tarifeli uçuş düzenleyen havayolunun bilet işlemlerini yapabilme yetkisine sahip bir acentedir. Ayrıca şirketimiz, Türk Hava Yolları, Atlas Global, Pegasus, Sun Express ve Onur Air’in de yetkili satış acentesidir. Tarifeli uçuşların yanında, hiçbir online platformda bulamayacağınız ve normal biletlere göre çok daha uygun fiyatlı olan charter satışlarımız da bulunmaktadır.

Biz Kimiz Ve Ne Yapıyoruz?

Hizmet verdiğimiz alandaki turizm tecrübemiz ve deneyimli kadromuzla, şirketinizin kurumsal seyahat planları için en doğru ve en iyi fiyatlı uçak bileti bulmanızı sağlıyoruz. Ayrıca uçak bileti rezervasyonlarınız için fiyat takibi, iptal/iade, değişiklik, açığa alma/kapatma, grup rezervasyonu ve biletleme gibi tüm işlemleriniz için Sapphire Turizm olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Bu işlemlerin yapılması gerektiği durumlarda, prosedürün en doğru şekilde uygulanması şirketinizin maddi açıdan zarar görmesini engellenmektedir. Takibini sağladığımız uçak bileti fiyatları için kullandığımız özel bir program sayesinde, özellikle toplu gerçekleştirilen seyahatlerde maliyetlerin ciddi derecede azalması sağlanabilmektedir. Kurumsal uçak bileti işlemleriniz için Sapphire Turizm bünyesinde, iş yoğunluğunuza göre alanında uzman en az 1 satış temsilcisi atamaktayız.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Sapphire Turizm'in satış ve sonrası hizmetleri 7 gün 24 saat devam etmektedir. Şirketinizin uçak biletleri için kendi isteğinizle yapabileceğiniz işlemlerin dışında, satın almış olduğunuz uçuşlarla ilgili havayollarından gelebilecek sefer iptali, saat değişikliği gibi durumlar için de temsilcilerimiz şirketinizdeki yetkili kişiyle anında irtibata geçerek, yaşanabilecek mağduriyetlere engel olmaktadır.

Tüm soru ve sorunlarınız için satış ekibimiz 7/24 sizlere hem mail yolu ile, hem whatsapp yolu ile destek sunmaktadır.
Satış ekibimize ulaşmak, uçak bileti talep etmek, sahip olduğunuz bilet için iptal iade değişiklik işlemi yapmak için ;
+90 212 457 02 82
+90 534 334 59 71
+90 542 534 31 11
+90 542 575 31 11