Dubai Vizesi

Dubai Vizesi Nasıl Alınır? Dubai Vizesi Almak İçin Gereken Evrak Listesi Nelerdir? Dubai Vizesi Evrak Listesi 2022 Dubai vizesi ücretleri Dubai Ucuz Vize

Dubai’ye seyahat etmek isteyenler Dubai vizesi için gerekli belgeler nelerdir sorusuna cevap ararlar. Vize alınmadan önce kişilerin mutlaka seyahat sebebini belirlemek gerekir. Alınacak vize türünü ve fiyatını seyahat sebebi belirlemektedir. Günümüzde seyahatlerin ve vize alımlarının nedeni çoğunlukla tatil amaçlıdır.

Ülkemizdeki vatandaşların birçok ülkeye gidebilmesi için vize almaları zorunludur. Vize alabilmek için birtakım belgelerin temin edilebilmesi gereklidir. Vize bulundurmak zorunda olmayan kişiler gri, yeşil ve siyah pasaport sahibi olanlardır. Dubai alınacak vizelerde sürelerine göre sınıflandırılıyor. Oturum izni olmayan kişilerden bu vizeler üzerinden ek ücretler alınıyor. Türkiye’de oturum izni olan yabancı uyruklu vatandaşlardan Dubai vizesi için ek ücretler alınır. Ayrıca aynı aileden her kişinin tek tek vize başvurusunda bulunması gerekir. Kalınacak olan süreye göre Dubai vize fiyatları değişkenlik gösterir.

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar? Dubai Vize Ücreti 2022

Dubai vizesi için almayı istediğiniz vize türünü belirledikten sonra bizlerle iletişime geçerek gereken ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Her yıl güncellenen Dubai vize ücretleri, Dubai Konsolosluğu tarafından açıklanır. Vize almak isteyenlerin güncel fiyatları takip etmesi oldukça faydalı olacaktır. Vize fiyatlarının değişkenlik göstermesini türü, seyahat süresi ve ülke giriş hakkı gibi unsurlar etkiler. Dubai konsolosluğu diğer konsolosluklardan farklı olarak bireysel doğrudan başvuruları kabul etmemektedir. Seyahat acenteleri aracılığı ile başvuruları kabul eder.

Vize işlemleri ile ilgilenen danışmanlık hizmeti için belirlenen ücret vize için ödenecek ücrete dahil edilir. Bütün bu fiyatlandırmalarda ve alınacak vize türünde seyahat süreci belirleyici bir unsurdur. Bilinmesi gereken en önemli hususlardan biri de yapılan başvurunun konsolosluk tarafından herhangi bir nedenle ret edilmesi sonucunda ödenen ücretin geri iade edilmemesidir. Bu nedenle yapılacak başvurunun detaylarına dikkat edilmeli ve ret verilebilecek konular üzerinde durulmalıdır. Seyahat etmek isteyenler için Dubai vize süresi fiyatlandırmalarda etkili oluyor.

Sapphire Tour olarak Dubai vizesi al işlemlerinizi büyük bir titizlikle yürütmekteyiz.

30 Günlük Dubai Vizesi

30 günlük (1 aylık) turistik Dubai vizesi, kısa seyahatleriniz için hem hızlı hem de en ucuz vize türlerinden biridir. Dubai’ye gitmek isteyen fakat konaklaması uzun olmayak kişiler fiyat açısından bu vizeyi tercih edebilirler. Dubai vizesi için gerekli evrakların hazırlanmasından tarafımıza gönderilerek vizenizi 1-3 iş günü içinde tarafımızdan alabilirsiniz. 30 günlük Dubai vizesi en ucuz vize türlerinden biridir.

1 Yıllık Dubai Vize Ücreti

Seyahatin gerçekleştirilebilmesi için Dubai vizesi için gerekli belgeler tam olarak hazırlanmalıdır. 90 günü aşması nedeniyle 1 yıl için alınacak vize d tipi vizelerdir. Bu vizeler için ödenecek ücretler diğer vizelere göre daha fazla ödeme içerir.

Dubai için ödenecek vize ücretleri dolar üzerinden yapılır. Bu nedenle vize alacak kişilerin para akışına uygun banka hesapları oluşturmaları gerekir. Dubai seyahati için ödenecek tüm ücretler firmalar dışında konsoloslukların resmi sayfalarında mevcuttur. Buradan da güncel fiyatların takibi yapılabilir. D tipi vizelerin başvurusunda da vize alacak kişinin bizzat bulunması gerekir. Kişi adına kimse başvuruda bulunamaz. 1 yıllık Dubai vize fiyatları yeni yılda tekrar güncellenecektir.

6 Aylık Dubai Vize Ücreti

Birçok kişinin hayali olan Dubai vizesi için gerekli belgeler merak konusu olmuştur. Firmamız zorlu vize sürecini sizlerin adına kolaylıkla yürütmekte ve en kısa zamanda vize temin etmenize yardımcı oluyor. Dubai vize başvurularında ödenecek ücretler peşin veya kredi kartı ile yapılabiliyor. Başvuru dilekçesinde seyahat nedeni açıkça belirtilmeli başvuruda talep edilen evraklar eksiksiz olarak yerine getirilmelidir.

6 ay süre için alınan vize de d tipi vizelerdendir. Bu vize 90 günü aşması nedeniyle kişinin bizzat başvuru yapması gereken vize türlerindendir. Diğer ülkelere nazaran Dubai her yaş grubundan aynı miktarda vize ücreti almaktadır. Bu nedenle seyahat edecek küçük yaş gruplarının adına da vize başvurusu yapılması zorunludur. Her birey için Dubai vize fiyatları sabittir.

Dubai Turistik Vize Ücreti

Türk vatandaşlarının Dubai turistlik vizesi, Dubai ile yapılan anlaşma nedeniyle artık daha kolaylaşmıştır. Yeni uygulama ile Türk vatandaşlarına Dubai turistik e-vize vermektedir. Böylelikle uğraş verici süreç daha basite indirgenmiştir. Alınan Dubai turistik vizesi ile BAE’ne de seyahat edilebilir. Ayrıca bu vize toplamda 3 ayı kapsar. Bu süre içerisine dönüşlerde dahil edilir. Aynı zamanda diğer ülkelerden farklı olarak turistik vizenin alınması için Dubai’de ikamet eden birinin daveti aranmaz. Dubai turist vizesi prosedürü olmayan bir uygulamadır.

Dubai Vize Başvuru Nasıl Yapılır?

Dubai vizesi alacak vatandaşlarımızın öncelikle bu ülkeye olan seyahat amaçlarını netleştirmeleri gerekmektedir.

Dubai’ye Giderken Kimler Vize Almak Zorundadır? Dubai’ye Giderken Vatandaşlarımızın Vize Alma Zorunluluğu Var Mıdır?

Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus pasaport sahipleri Dubai’ye gitmek için vize işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Dubai için vize almalarına gerek olmayan kişiler ise; T.C. Hizmet (Gri), Hususi (Yeşil) ve Diplomatik (Siyah) pasaporta sahip olan kısa süreli ziyaret amaçlı gidecek kişiler.

Dubai Vizesi Almak İçin Gerekenler

Seyahat amacı ile Dubai vizesi almak için gerekenler firmamız aracılığı ile sizlere kolaylıkla sağlanır. Başvuru aşamasından vize alım aşamasına kadar tüm süreçte hizmet veriyor ve yanınızda yer alıyoruz. Şeffaf hizmet anlayışı ile tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.

  • Pasaport (En az 6 geçerli olmalı)
  • Uçak bileti / rezervasyonu
  • Evliler için evlilik cüzdanı
  • Varsa farklı ülke pasaportları
  • Dubai vizesi harç dekontu
  • Seyahat sigortası

Avrupa ülkelerine göre Dubai adına vize çıkarmak daha kolaydır.

Dubai turistik vizelerin elde edilme sürecini mümkün olduğu kadar kolaylaştırmıştır.

Ülkenin turistlerden sağladığı ciddi gelirler bulunmaktadır.

Bu sebeple gereksiz evrak ve belgeleri vize alım sürecine dahil etmez. Seyahat süresine göre de Dubai vize fiyatları sürekli değişim gösterir.

Dubai Vize 2022 Danışmanlık Ücreti $99’dır.

Kısa süreli (90 günden az) vize başvurularında genel olarak şu evraklar istenmektedir;

1.En az 6 ay geçerli Pasaport (Pasaport ilk sayfa fotoğrafı)

2.Kimlik Belgesi fotoğrafı (Ön ve Arka yüzü)

3.Vize işlemleri için yatırılan banka dekontu

Online vize başvuru formunu eksiksiz doldurabilmeniz ve Dubai Vizesi işlemlerinizin yapılabilmesi için yalnızca bu evraklar gereklidir.

Dubai Vizesi Kaç Günde Alınır?

Dubai vizesi evrakların teslim edilmesi ve harcın ödenmesi sonrasında 1-3 gün içinde başvuru sonucu gelmektedir. Şartların durumuna göre olumlu ya da red cevabına göre işlemlere devam edilmektedir.

 

Dubai Vizesi ile ilgili güncel tüm bilgilere anında ulaşmak ve fiyat bilgisi almak için ; 

Vize İrtibat Bilgileri

  • +90 (212) 457 02 82  | Whatsapp : +90 542 534 31 11  | +90 546 535 31 11
  • bilgi@safirtour.com

Hemen Ara