Dubai Safari Turu

Dubai çöl safari turu, Dubai’de gerçekleştirebilecek en iyi ve en sevilen etkinliklerden biridir. Tercihe göre özel aracı ya da ATV ile Dubai’nin eşsiz ve ıssız çöllerini keşfetmeye hazır olun!

Dubai safari turunun en keyifli yanı 4×4 araçlar ile kızıl tepelerin üzerine inerek çıkmaktır. Bu araçlar profesyonel şoförler tarafından kullanılmaktadır. Tek işleri bu çöllerde sürekli araba sürmek olan bu uzmanlar, safari sırasında sizlere unutulmaz deneyimler yaşatarak tatil/gezi süresinceki eğlencenizi en üst seviyeye çıkaracaktır.

Dubai safari turu, özellikle adrenalin ve aksiyon sevenlerin ilgisini çeksede her yaş kitlesine hitap etmektedir. Gezinin tamamında güvenle yolculuk yaparak anın tadını çıkarmanızı tavsiye ederiz.

✅ Güvenlik:Üst Düzey
✅ Araç: 4×4 Jeep
✅ Süre:6 Saat
✅ Fiyat: Rezervasyon 

Safariyi gerçekleştiren şoförler kullandıkları aracın limitlerini zorlayarak macera dolu sürüş keyfini sizlere yaşatıyorlar. Size bir tek bu sürüşün keyfini çıkarmak ve ıssız çölleri tur süresince izlemek kalıyor. 

Sürüş sırasında cam açmak yasak. Ara ara hava alabilmeniz ve dinlenmeniz için molalar veriliyor. Bu molalarda hem fotoğraf çekilenebilir hem de çöl havasını deneyimleyebilirsiniz. Tur sırasında cam açmak yasak olsada araçlardaki klima ve havalandırma sistemleri sayesinde sorunsuz bir deneyim yaşama fırsatını sizlere sağlıyorlar. 

Dubai Safari Turu Fiyatları

Dubai safari turu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz rezervasyon butonundan müşteri hizmetlerimize bağlanabilir, tur detayları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dubai Çöl Safari Turunda Ne Giyilir?

Safari turu sırasında özel bir kıyafet giymeniz gerek yoktur. Safari turları 4×4 Jeep araçlar ile gerçekleştirilir. Bu esnada dışarıdan gelebilecek toz, kum ya da rüzgar gibi dış etkenler aracın kapalı olmasından kaynaklı sizleri etkilemeyecektir. Tur sırasında istediğiniz kıyafeti giyebilirsiniz.

Çölün ince kumunun kıyafetlerinizi batırmamasını istiyorsanız terlik terlik giymenizi tavsiye ederiz. 

Dubai Safari Turu Ne Kadar Sürer?

Katılacağınız safari turu ortalama olarak 6-7 saat aralığında sürmektedir. Dubai’nin çölleri oldukça büyük ve tepecikli olmasından kaynaklı olarak turun tamamlanma süresi uzayıp kısalabiliyor. 

Dubai Safari Turuna Nasıl Katılınır?

İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak safari turu için katılmak istediğiniz tarihi müşteri temsilcimize belirterek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir, tur zamanı geldiğinde etkinliğe katılım sağlayabilirsiniz.

Dubai seyahatinizi gerçekleştirebilmek ve ülkeye giriş için Dubai vizesi almanız gereklidir. Vizeniz olmadan Dubai’ye giriş yapamazsınız. En uygun fiyata vize sahibi olmak için vize işlemleri sayfamızı ziyaret edebilir, 1 iş gününde express vize sahibi olabilirsiniz.

Dubai Safari Turu

Dubai safari turu ile gezi deneyiminizi zirveye çıkarın!

Hemen Ara