Otel Rezervasyonu

Uzun bir süredir hayalini kurduğunuz tatil için planlamalar yaparken, işlemlerinizi son ana bırakmadan gerçekleştireceğiniz erken rezervasyonlar ile birlikte çok önceden tamamlamanız gerekmektedir. Ancak tüm yıl boyunca çalışmanın getirdiği stresten uzaklaşmanın en kolay yollarından birisi olarak gösterilen tatilleri uygun fiyatlardan yaşamak yerine daima en pahalısını yaşamayı tercih ediyoruz. Safir olarak bu tercihlerinizi uygun fiyatla değiştirebilirsiniz. Deneyimli departmanımız ile birlikte şirketinizin kurumsal konaklama ihtiyaçları için yurt içinde ve yurt dışında belirlenen bütçe ve standartlara göre en uygun oteli bulmakta ve konaklayacak şirket yetkililerinizin otel rezervasyonu sürecini gerçekleştirmekteyiz.

Konaklama departmanımızın uzun yıllardır birebir çalıştığı otellerden aldığı, hiçbir yerde bulunamayacak fiyatlar sayesinde şirketinize iş seyahatleri için çok özel fiyatlar sunmaktayız. Ayrıca yurt içi veya yurt dışı oteller için onlarca online tedarikçiden, istediğiniz otele şirketimize özel indirimlerle rezervasyon yapmaktayız. Grup halinde gerçekleştireceğiniz konaklamalar için mevcut indirimlere ek olarak, önemli avantajlar sağlayabileceğimizi de hatırlatmak isteriz.

SafirTour’in konaklama hizmetlerinden faydalanabilmek ve şirketinizin otel rezervasyonu maliyetlerini azaltmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi dilediğiniz zaman arayabilir veya e-posta adresimize soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Rezervasyonlarınızın yanı sıra havalimanı-otel transferleriniz için de yetkili arkadaşımızdan destek alabilirsiniz. Aşağıdaki teklif al butonunu kullanarak, şirketinizin konaklama ihtiyaçlarıyla ilgili teklif talep edebilirsiniz.

*Rezervasyonlarınız ile ilgili iptal ve değişiklik taleplerinizin ancak otellerin izin verdiği ölçülerde gerçekleştirilebileceğini hatırlatmak isteriz.

Hemen Ara