Uçak Bileti Değişikliği

Bilindiği gibi bir çok firma bilet sattıktan sonra malesef çağrı merkezinde ya çok bekletiyor ya da işlemler için birden fazla sorular yönelterek bileti olan kişilerin işini zora sokuyor. Peki uçak biletiniz var ama değiştiremiyor musunuz?
Türkiye de bulunan THY, Pegasus, SunExpress, Onur Air firmaları dışında tüm dünya firmalarının uçak biletlerini değiştirmek çok basit!
Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Peki uçak biletinizi nasıl değiştireceksiniz? Neler lazım?
Öncelikle hangi firma olduğu farketmeksizin tüm firmaların bilet değişikliği sağlanmaktadır. Pegasus, THY, Qatar Airways, Royal Aİr Maroc, Royal Jordan, United Airlines, British Airways bunlardan başlıcalarıdır..

Uçak biletinizi değiştirmeniz için, bilet numaranızı bilmeniz gerekmektedir. Bunun dışında yolcunun pasaport numarası zorunluluğu mevcuttur. Eğer tüm bu bilgilere sahipseniz +90 212 457 02 82 ya da +90 534 334 59 71 numaralı telefonla bizlere ulaşarak biletinizi değiştirebilirsiniz.

Biletinizi değiştirmek için kredi kartınızın internet alışverişlerine açık olması gerekmektedir. Satış temsilcimizin size yönlendireceği 3D güvenlik şifresi sayesinde temassız uzaktan erişim ile biletinizi çok rahat değiştirebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız için 7/24 arayabilir biletinizi değiştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Hemen Ara