Vize işlemleri Takibi

Vize başvurusu nasıl yapılır, nereden yapılır?” gibi aklınıza takılan soru işaretleriyle birlikte daha da karmaşık hale gelen bu süreç sebebiyle seyahat planlarınızı ertelemeyin! Bırakın ihtiyacınız olan işlemleri sizin yerinize biz yapalım ve siz sadece seyahatinizi nasıl geçireceğinizi düşünün. SafirTour, başvuru işlemlerinizi zahmetsiz ve hatasız tamamlayabilmeniz için başvuru süreçlerini sizin adınıza yönetmektedir. Bu işlemleriniz için vize danışmanlığı, evrak kontrolü ve takip işlemleri hizmetleriyle başvurunuzun hızlı ve sorunsuz tamamlanması sağlanmaktadır.

Seyahat Planlarınızı Ertelemeyin!

Her yıl binlerce başvuruları yöneten SafirTour vize departmanı, tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla tüm sorularınızı cevaplamak için hizmetinizdedir. Aşağıda bulunan vize başvuru formu ile bize talebinizi iletebilir ya da iletişim telefonlarımızdan bizi arayarak detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

*Tüm vize fiyatlandırmalarına, gerekli evraklara ve prosedürlerle ilgili detaylara yukarıdan ülke seçimi yaparak ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Seyahatler için Vize İşlemleri
SafirTour olarak şirketinizin yurt dışı seyahatlerinde ihtiyaç duyacağı vizeler için, bununla ilgili kurumsal işlemlerinizi organize etmekte ve takip etmekteyiz.

Şirketinizin gerçekleştireceği iş seyahatleri için kurumsal vize işlemleri adına en hızlı ve en doğru sonuçları almak ancak evrakların doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıyla sağlanabilmektedir. SafirTour, şirketiniz adına tüm evraklarınızın kontrollerini sağlayıp, eksikleri tamamladıktan sonra başvuruda bulunan kişi için randevu alımını gerçekleştirmektedir.

Ardından başvuruda bulunulacak ülkenin konsolosluğuna veya aracı kurumuna gerekli evraklar istenilen formatta, şirket yetkiliniz adına teslim edilmektedir. Gerekli görülmesi halinde, görüşmeye davet edilen başvuru sahibine refakatçilik edilerek, buradaki işlemlerin normalden çok daha hızlı bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Şirketinizden sürekli vize başvurusunda bulunan yetkililerin evraklarının her daim hazır bekletilmesi sayesinde, başvuruda bulunmak için şirketiniz tarafından SafirTour’e talep geçildiği anda, işlemlerinizi zaman kaybetmeden başlatabilmekteyiz. Bu sayede şirketiniz adına, özellikle acil alınması gereken vizelerde, işlemleri normalden çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilmekteyiz.

*Bu sayfada belirtilen ücretler münferit vize işlemleri için geçerlidir. Şirketiniz adına teklif almak için bizi arayabilir ya da aşağıdaki teklif al formunu doldurabilirsiniz.

Şirket Yetkililerinin Süreçlerini Nasıl Hızlandırıyoruz?
Sıklıkla yurt dışına seyahatlerde bulunan şirket yetkililerinizin işlemleri, gerekli olan evrakları ilk başvuruda vize danışmanlarımız tarafından teslim alınır.

İşlemler tamamlandıktan ve vize alındıktan sonra bu evraklar güvenli bir alanda muhafaza edilmeye başlanır.

Evrakların güncelliği düzenli olarak takip edilmektedir ve süresi geçen evraklar için tarafınızdan yenileme yapılması talep edilir.

Bu sayede evraklar sürekli güncel olarak bekletilir ve şirket yetkililerinin zamanla yarıştığı bir ortamda, vize başvurusunda kullanılacak evrakları toparlamak için harcanan zaman ortadan kalkmış olur. Bu şekilde işlemler normalden çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

SafirTour ailesi olarak sizlerle de çalışmak için heyecanla haberlerinizi bekliyoruz!

Hemen Ara