Yurt İçi ve Yurt Dışı Geziler

Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerine grup halinde gerçekleştirmek istediğiniz tur organizasyonları için tüm süreçleri planlamakta ve en ideal tur programını şirketiniz için hazırlamaktayız. Sadece outgoing değil, aynı zamanda özellikle Rusya’dan ülkemize getirdiğimiz kapalı gruplara da tur ve rehberlik hizmetleri sağlamaktayız. Ayrıca birçok farklı dilde hizmet verebilen kokartlı turist rehberleri de temin edebilmekte olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

SafirTour’in organize ettiği, paket turlar bulunmamaktadır. Sadece kapalı grup turu olarak bilinen, talebe göre organize edilen özel turlar hazırlamaktadır. Tercihlere göre kültür, alışveriş, tatil seyahatlerini veya doğum günü, düğün gibi organizasyonları kapsayabilirler.

Gruplarınız için tur talepleriniz ile ilgili her türlü sorunuzu aşağıdaki formu doldurarak, telefon numaralarımızdan bize ulaşarak ya da e-posta üzerinden yazarak sorabilirsiniz.

Kokartlı Turist Rehberi
Türkiye’nin dilediğiniz bir bölgesinde, istediğiniz dilde rehberlik hizmeti alabilmek için SafirTour aracılığıyla kokartlı turist rehberleri bulabilirsiniz. Fiyatlandırmalar ve müsaitlik için aşağıdaki irtibat bilgilerini kullanabilirsiniz.

Hemen Ara