AnadoluJet Bilet Değişikliği

Türk havayolları tarafından kurulmuş olan AnadoluJet, günümüzde geniş kitlelere ve yolculara ulaşmış durumda. Uygun bilet uygulamaları ile hem cep dostu hem de konforlu bir seyahat sağlayan AnadoluJet doluluk oranını çok kısa bir zaman içerisinde %86 oranında arttırarak misyonuna ulaşmış durumdadır.  İlk kurulduğu zaman sadece 8 uçakla hizmet veren AnadoluJet, sadece 2 sene içerisinde 20 uçağa ulaşarak sektörün güvenilen ve aranılan havayollarından biri haline gelmiştir.
Sapphire Turizm 140’ın üzerinde ülkede 270’in üzerinde uluslararası uçuş düzenleyen Türk Hava Yolları Yetkili Acentesi olan şirketimiz, AnadoluJet bilet iptali yapabilme yetkisi olan bir acentedir. Ayrıca Türk Hava Yolları, Atlas Global, Pegasus, Sun Express ve Onur Air’in yetkili acentesidir. Tarifeli uçuşlar, ayrıcalıklar ve hiçbir platformda bulamayacağınız fırsatlar, sektöre göre uygun fiyatlı olan charter uçak bileti fırsatları için acentemize başvurabilir ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.
AnadoluJet biletlerini Sapphire Turizm üzerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Aldığınız bileti kullanamayacaksınız, o gün başka işleriniz çıktıysa biletinizi nasıl iptal edeceksiniz ya da bilet ücretinizi nasıl iade alacaksınız sorularının cevabı artık çok basit. Bilet iptali, AnadoluJet bilet tarihi değiştirme, uçuş saati değişiklikleri için fly@safirtour.com adresine mail atabilir ya da +90 212 457 02 82 numaralı telefon numarasından bize ulaşarak kolay bir şekilde değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

AnadoluJet Uçuş Tarihi Değiştirme

Bilet tarihi değiştirme işlemleri artık sizin için bir dert olmaktan artık çıkıyor. AnadoluJet bilet tarihi değiştirme işlemleri için artık saatlerce uğraşmak, beklemek zorunda değilsiniz.
AnadoluJet firmasından aldığınız tüm biletlerin tarihini kolay bir şekilde değiştirmek için satış ekibimize hızlıca ulaşabilirsiniz. En kısa sürede işlemleriniz gerçekleşecektir.
Biletinizi iptal ettirmek istiyorsanız çok basit işlemler ve Sapphire Turizm ile yapabilirsiniz bunu. fly@safirtour.com adresine mail atarak bilet tarihinizi ve değiştirmek istediğiniz tarihi detaylı bir şekilde iletebilir ya da +90 212 457 02 82 numaralı telefon ile çağrı merkezimize bağlanarak değişiklik talebinizi bildirebilirsiniz. Ekibimizin hızlı ve profesyonel dönüşü sayesinde seyahatleriniz yarıda kalmayacak.

AnadoluJet Bilet İptali

Her gün binlerce insan seyahat etmek için havayolu şirketlerini kullanıyor ve bu sayı gün geçtikçe gitgide artıyor. Fakat bu insanların oldukça fazla diyebileceğimiz bir kısmı biletlerini iptal etmek durumunda kalabiliyor. Bu işlem çoğunlukla oldukça sıkıntılı ve belirsiz geçebiliyor. AnadoluJet bilet iptali için Sapphire Turizm ile rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Ayrıca AnadoluJet ücret iadesi için sizi yormadan ve saatlerinizi almadan konforlu bir şekilde iptal ve iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Tüm iptal, değişiklik işlemleri için satış ekibimiz 7/24 hem mail yolu ile hem de Whatsapp yolu ile sizlere desteğini tüm gün boyunca sürdürmektedir. Bundan dolayı işlemlerinizi rahat ve hızlı bir şekilde halledebilirisiniz.
Ekibimize rahatlıkla ulaşmak ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız;
+90 212 457 02 82
+90 534 334 59 71
+90 542 534 31 11
+90 542 575 31 11

AnadoluJet Uçak Bileti Erteleme

Elinizde olmayan sebeplerden veya herhangi bir plan değişikliğinden dolayı satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğinde bulunmak isteyebilirsiniz. AnadoluJet Havayolundan aldığınız değiştirmek, ertelemek istediğiniz tüm biletleriniz için Sapphire Turizm ekibimize kolayca ulaşabilir konforlu bir şekilde değişikliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
AnadoluJet bilet değiştirme işlemleriniz için Türk Havayolları Yetkili Acentesi olan Sapphire Turizm ile hem mail hem de Whatsapp yolu ile çalışanlarımız ile 7/24 iletişim kurabilir tüm değişiklik taleplerinizi iletebilirsiniz. Böylelikle uçak biletinizi erteleme taleplerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.
Bize ulaşmak için fly@safirtour.com mail adresine taleplerinizi iletebilir, iletişim numaralarımıza tüm gün ulaşabilirsiniz. +90 212 457 02 82 numaralı telefon ile bize ulaşabilir tek bir telefon ile bilet sorunlarınızın tümüne cevap bulabilirsiniz.

AnadoluJet Bilet Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır?

Bilet tarihi değişikliği her zaman kolay ve rahat bir süreç olarak işlememekte. Fakat Sapphire Turizm ile AnadoluJet uçuş saati değişikliği, gün değiştirme, erteleme, iptal etme işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
AnadoluJet bilet öne alma ve erteleme işlemleri için havayollarının koyduğu bazı şartlar da bulunmaktadır. O şartlar içerisinde uçuş saatinden en az 2 saat önce değişikliğin ibrazı konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde değişiklik istekleri kabul edilmemektedir.
AnadoluJet Havayollarından aldığınız biletleri ise Türk Hava Yolları’nın biletleri ile değişim yapabilirsiniz.
AnadoluJet Havayollarından biletiniz var ve değişiklik yapmak istiyorsanız,
AnadoluJet bilet uçuş saati değişikliği yapmak istiyorsanız,
Biletinizi iptal etmek, tarihini değiştirmek istiyorsanız,
Hava yollarınızı değiştirmek istiyorsanız,
Türk Havayolları Yetkili Acentesi Sapphire Turizm ile konforlu ve rahat bir şekilde tüm değişikliklerinizi yapabilirsiniz. Planlarınızda büyük değişiklikler yapmanıza gerek yok. Sapphire Turizm ekibi sizin yerinize kolayca taleplerinizi yerine getiriyor.
Herhangi bir dezavantaj yaşamadan biletinizi erteleyebilir, havayolunuzu değiştirebilir, para iadenizi alabilirsiniz.
Tüm biletlerin iptal, iade, değişiklik haklarından faydalanmak için fly@safirtour.com adresine mail atabilirsiniz ekibimiz size dönüş yapacak. Böylelikle işlemlerinizi rahatça halledebileceksiniz.
Aklınızdaki tüm sorular için,
Pazartesi – Cuma günleri arası
09.00 – 18.00 arası
+90 212 457 02 82 numaralı telefonu arayarak uzman çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Hemen Ara