Dubai Cruise Vizesi

Dubai Gemi (Cruise) vizesi, gemi ile seyahat ya da tatil yapmak isteyenlerin ülkeye giriş aşamasında ihtiyacınız olan belge türüdür. Schengen ülkeleri arasında yer alıp Schengen vizesi ile değil kendi ülkesinin vizesi ile giriş yapabildiğiniz tek yer Birleşik Arap Emirlikleri ülkelerinden biri olan Dubai’dir.

Cruise, Türkçe anlamı ile seyir anlamını taşımaktadır. Özellikle gemi seyahatleri için kullanılan bir kavramdır. Dubai Cruise vize başvurularını direk olarak kendiniz değil, vize merkezleri ve yetkili acenteler aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Dubai Cruise yetkili acentesi olan Safirtour.com üzerinden ihtiyacınız olan vize türü ve başvurularını birkaç adımda gerçekleştirerek ihtiyacınız olan vizeye 1-3 iş günü içinde sahip olabilirsiniz.

Beşeri ve doğal güzellikleri ile herkesi etkileyen Dubai, her yıl milyonlarca iş ve seyahat amacıyla ev sahipliği yapmaktadır. Turizmin büyük gelir kaynağı olduğu bu yer ziyaret eden tüm misafirlerini adeta büyülüyor. Dubai ya da BAE sınırları içerisinde ziyaret etmek istediğiniz yerlere seyahat edebilmek için Dubai vizesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dubai Cruise Vize Başvurusu

Dünyanın en zengin ve en büyük ülkelerinden biri olan Birleşik Arap Emirlikleri vizesi ile BAE sınırları içerisinde alacağınız tek vize ile seyahatinizi gerçekleşierebilirsiniz. BAE vizesi, en çok turist ve kalabalık bölgesi Dubai olduğu ve buranın ziyaret edilmesinden kaynaklı Dubai vizesi olarak bilinmektedir. Her yıl farklı amaçlarla ziyaret edilen Dubai, Dünya üzerinden en çok ziyaret edilen yerlerden biridir. Dubai’ye gitmek için karayolları, havayolları ya da denizyolu ile ulaşımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Denizyolu ile özellikle tatil gemisi ile seyahat edecek olan kişiler vize alırken doğru şekilde başvuru yapmalıdır. Aksi halde seyahatiniz sırasında ülke giriş ve çıkışlarında sorun yaşayabilirsiniz. Bu yüzden yetkili ve uzman kişilerden vize danışmanlık hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Cruise gemisi ile gerçekleştireceğiniz turlar için seyahat planınızı iyi öğrenmenizi tavsiye ederiz. Farklı ülke limanlarında da duraklama gerçekleştirilecek ise sadece Dubai Cruise vizesi değil seyahat edeceğiniz ülkelerinde vizesini almanız gerekebilir. Tek durağınız Dubai ise Dubai Gemi vizesi ile seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cruise vizenizin başvuru aşamasında çok girişli olarak başvurmanız oldukça önemlidir. Aksi halde ülkeye sadece 1 defa giriş yapabilir, çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yapamazsınız.

Dubai Cruise Vizesi İçin Gerekli Belgeler

Cruise vizesi için gerekli olan evraklar Dubai vizesi için başvurunuzda gerekli olan evraklardan farksızdır. Sadece başvuru amacı ve ücreti farklılık göstermektedir.

 • Pasaport: En az 6 ay geçerliliği olması gereklidir.
 • Kimlik: Net şekilde kimliğinizin fotokopi ya da görüntüsü
 • Tur bilgileri: Katılacağınız tur bilgileri
 • Ödeme dekontu: Vize başvuru için gerekli ücretin dekontu

Dubai Cruise Vize Ücreti

Dubai Cruise vizesi için çok girişli 30 günlük BAE vizesi almanız gereklidir. 30 gün ve üzerindeki seyahatleriniz için vize bitiş süresinden 7 gün öncesinde tekrar vize başvurusu yapmanız gereklidir.

✅ Vize TürüDubai Cruise Vizesi
✅ Vize Geçerlilik Süresi30 Gün Çok Girişli
✅ Vize Ücreti250 USD

1 Comment

 • Numan
  Mayıs 7, 2023

  Dubai vizesi

  Reply

Bir yanıt yazın

Hemen Ara