Etihad Airways Havayolları Bilet Değişikliği

Etihad Airways, Birleşik Arap Emirliklerine ait 2003 yılında kurulan havayolu şirketlerinden biridir. Her geçen gün geliştirdiği ve arttırdığı filosu ile dünyanın birçok noktasında ülkeler arası yolcu taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor.

Özellikle dünyanın birçok şehrinden gerçekleştirdiği Dubai seferleri ile günde binlerce insanın transfer işlemini gerçekleştirmekte. Ethihad havayollarının müşterilerine sunduğu en iyi imkanlardan birisi de Etihad havayolları uçak bileti değişikliği işleminin olmasıdır. Değişim işlemi oldukça kolay olduğu için Dubai seferlerindeki en büyük tercih sebeplerinden biridir.

 Etihad Airways Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır?

Etihad Airways online bilet değişikliği için 0850 307 30 31 nolu telefon numarasını arayarak bilet değişikliği işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile görüşme sırasında istediğiniz tarih ve günü belirterek kısa sürede işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz ile görüşme sırasında ortalama 5 – 10 dk içerisinde biletinizin değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede uygun olan tarihteki uçak biletinizde değişiklik yapılmış olur. Bilet değişikliği sonrasında havaalanı, yeni tarih ve saati not eklemeyi unutmayın. Uçağınızdan 1 saat önce havaalanında bulunmaya özen gösteriniz.

Etihad Airways Bilet Değişikliği Adımları:

  • Safirtour.com websitesine girin,
  • 0850 307 30 31 müşteri hizmetleri numarasını arayın,
  • Mevcut bilet tarihinizi müşteri temsilcimize bildirin,
  • Yeni uçuş tarihinizi belirleyerek değişikliğinizi onaylayın.

Etihad Havayolları Bilet Değişikliği İletişim Bilgileri

Etihad havayolları bilet değişikliği için 0850 307 30 31 nolu telefon numarasını arayabilir ve bilet değişikliği, bilet erteleme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Etihad havayollarının Türkiye içinde ofisi bulunmadığı için yetkili acentalar aracılığı ile bilet değişikliği ve bilet erteleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Belirli sebeplerden kaynaklı olarak bilet değişikliğine ihtiyacınız olabilir. Bunun birden fazla sebebi olabilir. Bu gibi durumlarda Etihad havayolları yolcularının mağdur olmaması için bilet değişiklik ve erteleme işlemleri için imkan sunmaktadır. Diğer firmalara göre değişim işlemleri için daha az şartı olan Etihad, her geçen gün onlarca yolcu taşımaya devam ediyor.

Etihat Airways Dış Hatlar Bilet Değişikliği

Özellikle İstanbul – Dubai için sürekli sefer gerçekleştiren Etihad Airways, günden güne dış hat seferlerini arttırmakta ve günlük onlarca sefer ile yüzlerce yolcu taşımaktadır. Müşteri hizmetlerimize bağlanarak sadece İstanbul Dubai için değil tüm dış hatlar bilet değişikliği ve erteleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın birçok farklı noktasına uçuş gerçekleştiren Etihad havayolları ile ilgili tüm bilet değişiklik ve erteleme işlemleri için hemen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşın.

 

Bir yanıt yazın

Hemen Ara