İstanbul Sabiha Gökçen VIP Transfer

stanbul’da yaşayan ve ister kendi için isterse de misafirleri için özel bir yolculuk hizmeti almak herkese Safir Tour daima hizmet vermektedir. Öncelikle kısaca açıklamamız gerekirse, VIP yolcu transferi dediğimiz durum kişiye özel belirlenmiş bir araç ile genellikle Sabiha Gökçen ya da İstanbul Havalimanı ile gidilecek konum arasında veya konumuzdan havalimanına yapılacak yolculuğu kapsamaktadır.

Ancak dileyen kişiler bir konumdan başka bir konuma ulaşmak için de özgürce bu hizmeti kullanabilmektedir.
İş için gelen önemli misafirleriniz ya da ailenizden, dostlarınızdan çok sevdiğiniz kişiler için bu hizmeti hiçbir koşul olmadan alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey ise konum bilgisi ve araç tercihi olmaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen VIP Transfer Hizmeti

Otobüs yoğunluğundan dolayı ya da taksi bulamama veya fahiş fiyatlar ödeme gibi pek çok sorundan ötürü kişiye özel havalimanı transfer yöntemi oldukça popüler bir hal almıştır. Bu transfer hizmeti ile kişi sayısına göre araç belirleyebiliyorsunuz. Ya da gelen misafirinizin durumuna göre en lüks araçlarımızdan birini de sizler için temin edebiliyoruz. Havalimanı ile otel arası veya havalimanı ile gidilecek konum arası sizin belirlemelerinize göre rota güvenli şekilde oluşturulmaktadır.

Covid Döneminde Güvenilir VIP Yolcu Transferi

Covid pandemisi sürecinde insanlar özel transferin ne kadar sağlıklı olduğunu haklı olarak merak ediyorlar. Şoför ve sizden başka hiç kimsenin bulunmadığı lüks ulaşım modelimiz oldukça güvenlidir. Virüse karşı önlemini almış ve sağlık açısından hiçbir problemi olmayan şoför arkadaşlarımız gerekli pandemi kurallarına uymaktadır.
Maske ve her yolcu değişiminin ardından dezenfekte edilmiş araçlarımız ile güvenli ve keyifli bir yolculuk sunmaktayız.

Sabiha Gökçen VIP Otel Transferi

En çok tercih edilen transfer yöntemlerinden birisi otel transferi olmaktadır. Çoğunluklu çalıştığımız iş alanı ile ilgili gelen özel misafirlerimiz için firmalar bu ulaşım modelini tercih etmektedir. Gelecek olan misafirinizi belirtmiş olduğunuz büyüklükte ve modelde araçlarımız ile alıyor ve direkt olarak profesyonel şoförlerimiz ile oteline kadar bırakıyoruz.
Çok daha detaylı bilgi için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sabiha Gökçen VIP Aile Transferi | Büyük Araçlı VIP Transfer Hizmeti

Tatile gidiş ya da havalimanından dönüş gibi pek çok durumda aileler tarafından VIP araç transferi tercih edilmektedir. Ailenizin büyüklüğüne veya sizin tercihinize göre seçeceğiniz araç modellerimiz ile güvenilir, sağlıklı ve özel bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Özel Araç Yolculuğu Fiyatları

Oldukça güzel, hızlı ve konforlu olan bu araç transferi çok fazla olumlu yönüyle göze çarpıyor. Fakat fiyatlandırması açısından büyük değişkenlikler gösterebiliyor. Gideceğiniz konumu bile tam olarak bilmeyen firmalar yüksek fiyat taleplerinde bulunabiliyor.

Ancak firmamız Safir Tour, sizler için gerekli en uygun fiyatlandırmayı yapmaktadır. Gideceğiniz mesafe, seçtiğiniz araç gibi pek çok önemli bilgiyi edindikten sonra mevcut durumlar altında güncel ve iyi fiyatlarımızı sizlere sunmaktayız. Her şeyin başında ise güvenli bir yolculuk geçirmeniz için çalışmaktayız.
En güncel ve ayrıntılı bilgiyi edinmek isterseniz hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Hemen Ara