Özbekistan Uçak Bileti Satın Al

Tarihi ve doğa gezileri tam bana göre diyorsanız, Sapphier Tour olarak sizlere uygun fiyata Özbekistan uçak bileti sunuyoruz. İpek yolu üzerindeki bu ülkeyi görmek güzel bir deneyim olacaktır. Bu büyüleyici deneyimi yaşamak bizlerin vereceği profesyonel hizmetle çok kolay ve eğlenceli olacaktır.

İstanbul-Taşkent Uçak Biletleri İçin Safir Turizm 

Özbekistan’a seyahat etmek istiyorsanız, İstanbul Havalimanı’ndan kalkan birçok alternatif bulmanız mümkündür. Özbekistan’ı dünyaya bağlayan Taşkent havalimanına İstanbul Havalimanı’ndan haftanın yedi günü seferler düzenlenmektedir.

Ayrıca Taşkent üzerinden Buhara, Semerkand gibi Özbekistan’ın diğer şehirlerine aktarma yapabilirsiniz. Rusya gibi Özbekistan’a yakın ülkelerinden de aktarmalı uçak seferleri bulunmaktadır. Bu gizemli ülkeyi keşfetmek istiyorsanız, uçak biletlerine göz atabilirsiniz. Buhara ve Semerkand gibi tarihi şehirleri keşfetmeniz bir uçak biletini satın almanızla çok kolay hale gelecektir.

İstanbul-Taşkent bilet bakıyorsanız, bu iki şehir arasında sefer yapan uçak şirketleri, Türk Hava Yolları, Uzbekistan Airways, Pegasus, Air Astana olarak sıralanabilir. Özbekistan’a ucuz uçak bileti bularak bütçenize uygun ulaşım sağlayabilirsiniz. Sapphire Tour olarak bizden bütçenize uygun bilet temin etmeniz mümkündür. Özbekistan uçak bileti rezervasyonu yapmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Türkiye’den Özbekistan’a ulaşımı sağlamak için insanlar sık sık Türk Hava Yolları’nı tercih etmektedir. Sapphire Turizm olarak Türk Hava Yolları’na ait olan uygun bileti size temin edebiliriz. Böylece en uygun bileti alma fırsatını yakalamış olursunuz. Ayrıca Taşkent için uçak bileti fiyatları hakkında bilgi temin etmenizi sağlarız.
Özbekistan’a gitmek istiyorsanız, Özbekistan Türkiye uçak seferleri hakkında genel bilgileri bizden öğrenebilirsiniz. Uçuş saati, uçuş süresi, uçuş yeri gibi genel bilgileri kolaylıkla temin edebilirsiniz. Böylece en pratik şekilde Türkiye’den Özbekistan’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özbekistan’a Yapılan Düzenli Uçak Seferleri 

 • Taşkent’e İstanbul’dan düzenli uçak seferleri yapılmaktadır. Özbek Havayolları ile THY Havayolları bu seferleri düzenli yapan firmalardır. Ayrıca Avia bilet Uzbek hakkında Safir Turizm olarak bizden bilgi alabilirsiniz. Şu anda kampanyada olan Taşkent uçak biletleri sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.
 • Ayrıca Özbekistan’a talep yoğunluklarında özellikle yaz aylarında ek seferler düzenlenmektedir. Bu ek seferlerin fiyatları normal uçuşlara göre daha uygun fiyatta olabilmektedir. Bu gibi uygun fiyatlar hakkında bilgi edinmek için bize ulaşmanız mümkündür.
 • ‘En uygun ve ucuz uçak bileti nasıl bulunur?’ sorusunu sizler gibi herkes sıkça sormaktadır. Safir Turizm olarak ucuz bilet bulmanız için sizlere ipuçları verelim:
 • İstanbul-Taşkent seyahat tarihlerini esnek tutabilirsiniz.
 • Uçak biletlerini en doğru şekilde karşılaştırmak için bizden destek alabilirsiniz.
 • En uygun bileti bulabilmek için erkenden bilet aramaya başlamanızda fayda vardır.
 • Ayrıca yaptığımız kampanyaları takip edebilirsiniz.
 • İstanbul-Taşkent seferlerini düzenli yapan havayollarının mail listelerine kaydolabilirsiniz.
 • Farklı havayollarının tek yönlü biletlerini inceleyebilirsiniz.

İstanbul’dan Taşkent’e uygun uçak biletiyle konforlu bir seyahat yaptığınızı farz edelim. Bunun için Taşkent havalimanından şehre ulaşım hakkında bilgi verelim:
Taşkent havalimanından şehre 11,94,67 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz. Şehir merkezi ile havalimanı arası 8 km’dir. Taşkent’in merkezine ulaşmanız 20 dakika sürecektir. Ayrıca havalimanındaki minibüsleri de kullanabilirsiniz.

Toplu taşıma araçlarına binerek zaman kaybetmek istemiyorsanız, havalimanındaki taksileri kullanabilirsiniz.

Bu taksiler 7/24 hizmet vermektedir. Taşkent havalimanından şehir merkezine ulaşmanın ortalama fiyatı 5-7 dolardır.

 

Büyüleyici Bir Ülkeye Uçmak

Özbekistan havayolları devlete ait bir havayolu şirketidir. Orta Asya’da lider havayolu şirketi konumunda profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Bu havayolu uluslararası pazarda sağlam bir konumdadır. Ayrıca Uzbek Airways İstanbul kaliteli ve rekabetçi hizmetler sunar. Bu hizmetlerden yararlanmak için Safir Turizm olarak bizlere ulaşmanız yeterlidir.
Özbekistan havayolları Avrupa, CIS, Ortadoğu, Orta Asya, Amerika olmak üzere dünyanın birçok yerine tarifeli seferler düzenlemektedir. Bu havayolları dünyadaki dinamik havayollarından biri olmak için faaliyet göstermektedir.
Biraz da Özbekistan hakkında genel bilgiler verelim: Bu ülke muhteşem tarihi bir geçmişe sahiptir. Orta Asya’nın en güzel ülkeleri arasında yer alan büyüleyici bir yerdir. Kültürüyle, modern yaşamlarıyla, tarihi dokusuyla ilginç bir destinasyondur. Meşhur Aral gölü bu ülkededir.
Özbekistan altın ve pamuk üreticiliği yaparak ekonomisini büyütmeye çalışmaktadır. Turistler sadece ticari amaçlarla değil ülkeyi gezmek için de gelmektedir. Bu ülkenin para birimi Özbekistan somu’dur.
Özbekistan’ın başkenti Taşkent’tir. 1899 yılında Taşkent- Orenburg demiryolunun faaliyete girmesiyle, Taşkent en önemli ticari şehirlerden birisi olmuştur. Orta Asya’nın kültür başkenti olarak bilinen Taşkent’in geniş caddelerinde lüks mağazalar bulunmaktadır.

Özbekistan Uçak Bileti Fiyatları Nedir?

Sapphire Turizm olarak bizler, Özbekistan için tüm havayolları şirketlerini karşılaştırıp size en uygun ve kampanyalı uçak biletini temin ederiz. Kampanyalı fiyatlarla biletinizi satın almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Taşkent bilet fiyatları $259 olarak kampanyadadır. Kampanyalı fiyatımızda yararlanarak uygun şekilde uçmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Safir Turizm olarak bizlere telefonla ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.safirtour.com web sitesini ziyaret ederek en ucuz ve kampanyalı fiyatları inceleyebilirsiniz. Bizler Safir Turizm olarak havayolları firmalarını inceleyerek en uygun bileti sizlere sunmaktayız. Bizlere ulaşarak kaliteli ve uygun fiyatın ayrıcalığını yaşayarak güvenli seyahat edebilirsiniz.
Özbekistan’a iş seyahatiniz veya tatil planınız varsa uçak bileti için bizleri aramayı unutmayın. En uygun ve ucuz İstanbul Taşkent bilet bulmak için doğru yerde olacaksınız. Sapphire Tour’u hemen arayarak kampanyadan yararlanıp biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca en uygun uçak biletini almak için bize mail yazarak da ulaşabilirsiniz. Tarihi ve kültürel bir ülke olan Özbekistan’a konforlu seyahat etmek için bizlere güvenebilirsiniz.

     İrtibat Bilgileri

 • +90 (212) 457 02 82  | Whatsapp : +90 542 534 31 11  | +90 546 535 31 11
 • bilgi@safirtour.com

Bir yanıt yazın

Hemen Ara