Pegasus Bilet Değişikliği / İptal-İade Değişikiliği

Pegasus Havayolları Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır? Pegasus Bilet Değişikliği-İptal-İade Yapılabiliyor Mu? Pegasus Havayolları Tüm İşlemler Pegasus Havayolları Tarih Saat Değişikliği Pegasus Havayolları Bilet İptal Etme

Pegasus Havayolları, 1990 yılından beri hizmet veren; uyguladığı ‘low cost’ uygun fiyatlı misyonu ile seyahat etme imkanı veren bir havayolu şirketidir. Pegasus Havayolları ile Avrupa, Orta Asya, Rusya, Orta Doğu’da hizmet veren 42 ülkede 111 noktaya uçuş yapabilirsiniz.

Sapphire Turizm, 140’dan fazla ülkeden 270’in üzerinde uluslararası uçuş yapan, Türk Havayolları Yetkili Acentesidir. Türk Havayolları, Atlas Global, Pegasus, Sun Express ve Onur Air’in bilet işlemlerini yapma yetkisine sahip yetkili bir acentedir. Tarifeli uçuşlar, kişiye özel indirimler ve ayrıcalıklar ile sektördeki en uygun charter uçak biletleri için Sapphire Turizm’e ulaşabilir, eşsiz fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Sapphire Turizm’in deneyimli çalışanlar ile işlemlerinizi kolayca tek bir telefon ile yapacaksınız. Tüm Pegasus bilet değişikliği, ertelemeleriniz, iptal ve iadeleriniz için fly@safirtour.com adresine mail gönderebilir ya da +90 212 457 02 82 numaralı telefon numarasında bize ulaşarak rahat ve konforlu bir şekilde tüm işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Aynı şekilde Pegasus yolcu ismi değiştirme işlemi için de yardım talep edebilirsiniz.

Pegasus Bilet Değişikliği

Pegasus Havayolları’ndan almış olduğunuz tüm biletlerinizde tarih ve yön değişikliği yapabilir, iptal ve iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Sapphire Turizm ile Pegasus bilet değişikliği yapmak istiyorsanız tecrübeli ekibimize hızlıca ulaşabilir ve değişim işlemlerinizi vakti kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.
Sapphire Turizm, satıştan ve verdiği hizmetten sonraki tüm hizmetlerinde süreç tamamlanana ve tamamlandıktan sonra da 7 gün 24 saat sizinle birliktedir. Size her zaman destek olmaktadır. Tüm bilet değişikliklerinizde en kısa sürede ilgili havayolu ile irtibata geçerek hızlıca size destek olmaktadır.

Pegasus Bilet Erteleme

Zaman dilimi fark etmeksizin satın almış olduğunu uçak biletlerinizde erteleme, tarih, yön değişiminde bulunabilirsiniz. Pegasus bilet erteleme işlemlerinizi tek bir mail yolu ya da tek bir telefon ile halledebileceksiniz.
Erteleme ve diğer işlemleriniz için fly@safirtour.com adresine mail gönderebilir ya da +90 212 457 02 82 numaralı telefon numarasından bize ulaşarak rahat bir şekilde işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
Whatsapp hattında ulaşmak isteyenler ise;
+90 534 334 59 71
+90 542 534 31 11
+90 542 575 31 11
Numaraları telefonlara detaylı bir şekilde sorun ve taleplerini iletebilirler. Pegasus bilet işlemleri için Sapphire Tour çalışanları olabildiğince kısa sürede geri dönüş yapar ve işlemlerinizi başlatır.

Pegasus Bilet Tarihini Değiştirme

Bilet erteleme işlemleri için tüm havayollarının neredeyse ortak olduğu bir şart bulunmaktadır. Tüm erteleme, iptal, Pegasus bilet tarihini değiştirme, iade işlemleriniz için uçuş saatinden en az 2 saat önce ulaşılması gerekmektedir. Sapphire Turizm’e ulaşmanız durumunda sizin için hızlıca Havayolu şirketleri ile temasa geçerek işlemlerinizi başlatacak ve işlerinizi hızlandırarak sizi yaşanabilecek herhangi bir mağduriyetten kurtaracaktır.

Pegasus Bilet İptal Etme Telefon İletişim

Havayolu şirketlerine ulaşmak her zaman kolay olmayabiliyor. Bu iletişimsizlik yolcuların mağdur olmasına ve istenmeyen şeylere sebebiyet verebiliyor bazen. Sapphire Turizm sizin yerinize derdinizi çözmek için sizin yanınızda olacak.
Pegasus bilet tarihini değiştirme, iptal ettirme, ücret değişikliğini öğrenme, iade işlemleriniz için telefon numaralarımızdan hızlıca bize ulaşabilir sorunlarınız kusursuz bir şekilde çözebilirsiniz. Ayrıca,
Aklınızdaki tüm sorular için,
Pazartesi – Cuma günleri arasında
09.00 – 18.00 saatlerinde
+90 212 457 02 82 numaralı telefona ulaşarak bilgi alabilir, tüm işlemlerinize Sapphire Turizm’in desteğini alarak başlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Size nasıl ulaşabilirim?
Pazartesi – Cuma günleri arasında
09.00 – 18.00 saatlerinde
+90 212 457 02 82 numaralı telefona ulaşarak bilgi alabilir, tüm işlemlerinize Sapphire Turizm’in desteğini alarak başlayabilirsiniz.
Erteleme ve diğer işlemleriniz için fly@safirtour.com adresine mail gönderebilir ya da +90 212 457 02 82 numaralı telefon numarasından bize ulaşarak rahat bir şekilde işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
Whatsapp hattından ulaşmak için;
+90 534 334 59 71
+90 542 534 31 11
+90 542 575 31 11
Numaralı telefon numaralarına yapmak istediğiniz işlemleri detaylı bir şekilde iletebilirsiniz. Böylece işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

Sapphire Tour Nedir?

Sapphire Turizm, 140’dan fazla ülkeden 270’in üzerinde uluslararası uçuş yapan, Türk Havayolları Yetkili Acentesidir. Türk Havayolları, Atlas Global, Pegasus, Sun Express ve Onur Air’in bilet işlemlerini yapma yetkisine sahip yetkili bir acentedir. Sizin için Havayolları ile iletişim kurarak işlemlerinizi kolaylaştırarak hızlandırır.
Pegasus bilet değişikliği nasıl yapılır?
Peki, Pegasus bilet değişikliği nasıl yapılır? Sapphire Turizm ile iletişime geçerek deneyimli çalışanlarımızın yardımı ile bilet değişikliği sürecini sizin adınıza başlatırız. Sizin süreç ile ilgili bir şey ile ilgili bir şeyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Pegasus bilet değişikliği ücreti hakkında en net bilgiyi bizimle iletişime geçerek öğrenmeniz mümkün.
Aldığım biletime iki kişi daha eklemek istiyorum ne yapmam gerekiyor?
Biletinize kişi ekleme işlemleriniz için de Sapphire Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm kişi değişikliklerinizi Sapphire Turizm sizin için rahatça yapabilir size sadece seyahatin keyfini çıkarmak kalır.

Biletimi iptal / iade etmek istiyorum ne yapmalıyım?

Öncelikle bilemeniz gereken şey “promosyon bilet” kategorisinden tercih yaptıysanız iptal ve iade işlemi mümkün olmamaktadır. Ekonomi sınıf ve business class biletleriniz için rahatlıkla değişiklikler yapabilirsiniz.
Sonrasında uçuş saatine en az 2 saat kala iptal işleminizi başlatmanız oldukça mühimdir. 2 saatten daha az bir süre kaldığı takdirde talepleriniz kabul edilmeyecektir.
Farklı havayollarında farklı talepler olabiliyor bazen. Sapphire Turizm tüm işlemleriniz için sizin adınıza iletişime geçerek sizi bu dertten kurtaracak. Hem zamandan kazanacaksınız hem de işlemlerinizin düzgün bir şekilde yapılacaktır.

 

Merhaba,Pegasus Havayollarından alınan bir biletiniz var ve bu bilet için farklı işlemler mi yapmak istiyorsunuz?

Alınan bilet üzerinden değişiklik yapılması için öncelikle yolcu isim soyismi,bilet numarası veya rezervasyon koduna (PNR) sahip olmanız gerekir.

Tüm bunlara sahibim uçuşumu nasıl değiştirebilirim?

Pegasus Havayollarından aldığım bir bileti internetten ya da telefonla değiştirebilir miyim?

Uçuşuma 2 saat var nasıl değişiklik yapabilirim?

Uçuşumu kaçırdım ne yapmalıyım? Pegasus Havayollarında bilet,ödeme iadesi var mı?

Pegasus Havayolları firmasına ait yurt dışından alınan ve Türkiye’den alınan tüm biletlerin iptal iade değişiklik işlemleri için  fly@safirtour.com  adresine mail atabilir ya da +90 212 457 02 82 numaralı telefon numarasından tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Değişiklik işlemlerinizin yapılabilmesi için, kredi kartınızla ofisimizde ödeme yapabilir ya da havale yolu ile değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Değişiklik, iptal, iade ve yeni bilet  ile alakalı tüm sorularınız için ;

Pazartesi – Cuma Günleri arası
09.00 – 18.00 arası
+90 212 457 02 82  numarasını arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca diğer tüm özel durumlar için (haftasonu ve mesai dışı saatler için)  +90 534 334 59 71 – +90 542 534 31 11 numaralı telefondan iletişim kurabilir aklınızdaki tüm sorulara cevap alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Hemen Ara