Tekne Kiralama Hizmetleri

Ülkemizde pek çok etkinlik için Tekne’de kutlamalar yapılmaktadır. Bunun en başlıca nedenlerinden birisi ise özellikle İstanbul’da yaşayan kişilerin boğaza kıyısı olan bir şehirde bulunuyor olmalarıdır. Böylesine bir fırsat varken herkes elinden geldiğince bu tarz bir organizasyon gerçekleştirmek istiyor. Özellikle evlilik teklifleri, mezuniyet törenleri ve doğum günleri için unutulmaz bir hatıra bırakmak isteyenlere Safir Tour olarak Yat Kiralama hizmeti sağlamaktayız.

Boğaz’a karşı unutulmaz bir doğum günü için ortalama bir Yat sizlere yeterli olacaktır. Burada yapacağınız doğum günü için gidilebilecek olan boğaz kısımlarına Yat ile gezinti yapabilirsiniz. Üstelik firmamız genel olarak tur kapsamında hizmet verdiği için sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti sağlayacaktır.

Boğaz’da Doğum Günü İçin Tekne Fiyatları 2022

Boğaz’ın eşsiz görüntüsü ve İstanbul’a karşı sevdikleriniz ile beraber bir doğum günü etkinliği gerçekleştirmek isterseniz doğru yerdesiniz. Firmamız aracılığı ile belirtmiş olduğunuz kişi sayısı ve talepleriniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunuyoruz.

Bu kısımda kokteyl olarak mı yoksa yemekli bir doğum günü partisi mi yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Süreç ve etkinlik gidişatı isteğinize göre planlanmaktadır. Üstelik bizimle iletişime geçerek, harici kutlama eşyalarınızı ( havai fişek vs. ) patlatmak isterseniz bildirmeniz faydalı olacaktır.

En doğru ve 2022 yılı için güncel Yat kiralama fiyatlarına hemen bizlerle iletişime geçerek edinebilirsiniz.

Yatta Doğum Günü Kutlama Çeşitleri

Doğum gününü Yatta kutlamak istiyorsunuz. Peki, ne gibi organizasyonlar yapabilirsiniz? Sizler için Tekne’de doğum günü kutlayanların en çok tercih ettiği kutlama çeşitlerini maddeler halinde hazırladık:

Yemekli Yat Turu
Kokteyl Yat Hizmeti
Fasıllı Yat Turu
DJ Kutlamalı Doğum Günü Partisi
Havai Fişek Atışlı Parti
Volkan Patlamalı Yat Doğum Günü Partisi
Uçan Balonlu Kutlama
Lazer Gösterili Yat Turu

Firmamız bunların hepsini kendi sağlamıyor olsa da kendiniz bunu organize edecekseniz bile hemen bizlerle iletişime geçebilir ve koordineli bir etkinlik düzenleyebilirsiniz. Sizler için ayarlamış olduğumuz Yatlarda en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Yatta Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

İsterseniz 2 kişi olun isterseniz toplu şekilde kutlamak isteyin Yat kiralama hizmetimiz doğum günleriniz için de hizmetinizdedir. Enfes ve unutulmaz doğum günleri için bu harika hizmeti almayı düşünüyorsanız en net ve güncel ücreti İletişim bölümümüzden alabilirsiniz.

Lüks Yat Kiralama

Kendi firmamızın bünyesinde bulunan tam 16 metrelik motor yatını kiralamak isterseniz kaçırılmayacak fiyat avantajlarını sunmaktayız. Böylesine geniş ve lüks bir Yatta doğum günü, bekârlığa veda, mezuniyet ya da evlilik teklifi gibi özel anlarınızı daha da özel hale getirebilirsiniz.
Çok daha fazla detay ve güncel bilgiler için bir tık uzağınızdayız. 

Bir yanıt yazın

Hemen Ara