Türk Hava Yolları Bilet Değişikliği

Türk Havayolları – THY ilk 1933’te kurulmuş ve ilk havayolu şirketi olarak her zaman dikkat çekici olmuştur. İlk kurulduğu zamanlar sadece 5 uçak ile başlayan şirket bugün itibari ile 263 uçağı olan bir dünya markasına dönüşmüş durumdadır. En yaygın kullanılan havayolu şirketlerinden olan Türk Havayolları ile Asya, Avrupa, Kuzey / Güney Amerika, Orta Doğu seyahatlerinizi yapabilirsiniz.
Sapphire Turizm, Türk Havayolları Yetkili Acentesi olarak, 140’dan fazla ülkede 270’in üzerinde uluslararası uçuş düzenleyen ve Türk Havayolları, Atlas Global, Pegasus, Sun Express ve Onur Air’in bilet işlemlerini yapabilme yetkisine sahip bir acentedir. THY bilet değişikliği, tarifeli uçuşlar, size özel indirimler ve ayrıcalıklar ile sektörde en uygun fiyatlı charter uçak biletleri için acentemize başvurabilir, size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Tecrübeli ve profesyonel çalışanları ile en uygun fiyatlı uçak biletleri artık sizin olacak. Biletlerinizdeki değişiklikleri, erteleme, THY bilet iptal ve iadeleri için kolaylıkla Sapphire Turizmden faydalanabilirsiniz. Sizin için gerekli iletişimi sağlayacak, bu süreçten en kolay şekilde çıkmanıza yardımcı olacaktır.  Böylelikle zamandan tasarruf edecek ve işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.
Türk Havayolu biletlerinizi Sapphire Tour üzerinden kolayca değiştirebilir istediğiniz revizeleri tek bir telefon ile yapabilirsiniz. Biletinizin tarihini ertelemek istiyorsanız, biletinizi iptal edecekseniz yetkili acentemiz yanınızda. Tüm bu değişimler için fly@safirtour.com adresine mail gönderebilir ya da +90 212 457 02 82 numaralı telefon numarasını arayarak bize ulaşabilir rahat ve konforlu bir şekilde işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Türk Havayolları – THY Bilet Değişikliği

THY – Türk Havayolları’ndan almış olduğunuz biletlerinizde istediğiniz şekilde tarih ve yön değişimi yapabilir, iptal ya da iade talebinde bulunabilirsiniz. Sapphire Tour’un deneyimli çalışanları ile bilet değişikliği yapmak artık çok kolay.
Thy bilet değişikliği ile ilgili tüm soru ve sorunların için ekibimize rahatlıkla ulaşabilir hem mail hem de Whatsapp yolu ile kolaylıkla değişikliklerinizi ve değişimlerinizi yapabilirsiniz.
Uçak bileti talep etmek, biletinizde değişim işlemlerinizi yapabilmek için yapmanız gerek iletişim numaralarından bize ulaşmak olacaktır. iletişim numaralarımız;
+90 212 457 02 82
+90 534 334 59 71
+90 542 534 31 11
+90 542 575 31 11

Türk Havayolları – THY Bilet Erteleme

Ekonomi sınıf, promosyon bileti ve business class biletleriniz için farklı şartlar ile ertelemeler yapılmaktadır. Promosyon bileti olarak alınan biletlerde erteleme, değişiklik ve iade mümkün değilken diğer biletlerde mümkündür. Türk Havayolları –  THY bilet erteleme işlemlerinizi Sapphire Tour’ın deneyimli çalışanlarına rahatlıkla emanet edebilirsiniz.
Türk Havayolları – THY uçuş ertele ve iptalleriniz için havayollarının belirlediği bazı kurallar ve kriterler bulunmaktadır. Dikkat etmeniz gerekenlerden bir tanesi ise en az 2 saat öncesinden değişikliğin bildirilmesinin gerekliliğidir. Çünkü uçuşa 2 saatten az bir süreniz kaldıysa değişiklik talepleri kabul edilmemektedir. Bu da yolcuların mağduriyet yaşamasına neden olmaktadır. Bu konuda dikkat edilmesi gerekmektedir.
Uçuştan sonra bilet üzerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.
İç uçuşlarda değişiklik için işlem ücreti yolcudan tahsil edilmez.
Bu ve bunun gibi birçok konu hakkında kafa yormadan kendinizi Sapphire Tour’ın profesyonel ellerine de bırakabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan kazanacak hem de işlemlerinizi rahatlıkla halledebileceksiniz.
Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız Sapphire Turizm’e ulaşabilirsiniz. Sapphire Turizm satıştan ve sonraki tüm hizmetlerinde 7 gün 24 saat sizinle birlikte destek olmaktadır. Havayolu şirketleri ile yapacağınız tüm işlemler için Sapphire Tour’un yetkili çalışanları sizin için iletişim kuracak ve mümkün olan en kısa süre zarfında irtibatı gerçekleştirerek size yardımcı olacak.

THY Bilet İptal Ettirme

Bilet iptal ettirme işlemleri her zaman sıkıntılı ve kafada soru işaretleri bırakan işlemler oluyor. Bir sürü işlem ve konuşma yapmak zorunda kalmadan Türk Havayolları Yetkili Acentesi olan Sapphire Tour sizin için aracı olarak işlemlerinizi çok kolay bir şekilde halletmenizi sağlıyor. Türk Havayolları – THY bileti nasıl iptal edilir merak ediyorsanız Sapphire Tour’a hem mail hem de  Whatsapp yoluyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Aklınızdaki tüm sorular için,
Pazartesi – Cuma günleri arasında
09.00 – 18.00 saatleri arasında
+90 212 457 02 82 numaralı telefona ulaşarak bilgi alabilir THY bilet iptal et işlemlerinize destek alarak başlayabilirsiniz.

THY Bilet iptal Etme Telefon Bilgisi

Biletinizde yapacağınız tüm yön değiştirme, tarih değiştirme, bilet iptal etme ve iade işlemleriniz için Sapphire Tour’un yetkili kadrosuna ulaşarak yorulmadan tüm değişiklikleriniz ve iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz. Deneyimli çalışanları ile sizin adınıza iletişime geçer ve iptal işlemlerinde mağduriyet yaşamamanız adına aracı olarak sizi yükten kurtarır.
İptal işlemleriniz için için fly@safirtour.com adresine mail gönderebilir ya da +90 212 457 02 82 numaralı telefon numarasından bize ulaşarak rahat ve konforlu bir şekilde işlemlerinizi başlatabilirsiniz.
Whatsapp hattında ulaşmak isteyenler ise;
+90 534 334 59 71
+90 542 534 31 11
+90 542 575 31 11

Numaralara detaylı bir şekilde sorun ve taleplerini iletebilirler. Sapphire Tour çalışanları olabilen en kısa sürede geri dönüş yapar ve işlemlerinizi başlatır.
Sapphire Tour sadece satış ve işlem sırasında değil, satış sonrası ve işlem sonrası herhangi bir sorun karşısında yanınızda bulunur. Böylelikle yaşanabilecek ufak tefek problemler rahatlıkla çözüme kavuşmuş olacaktır.

Bir yanıt yazın

Hemen Ara