Hakkımızda

2017 yılında, Türsab üyesi (A-10984) bir seyahat acentesi olarak İstanbul’un Fatih ilçesinde kurulan GREEN SAPPHIRE TRAVEL, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak en iyi hizmeti müşterilerine sunmayı hedeflemiştir.

Gün geçtikçe hem iç pazar, hem ortadoğu pazarına hitap eden şirketimiz; paket turlar, uçak bileti, otel ve vize hizmetlerini  profesyonelleşen kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bir yıl içerisinde geliştirerek sektördeki yerini hızlıca almıştır.

Aynı yıllarda kurumsal şirketlerin seyahat ihtiyaçları ile ilgili de hizmetler sunmaya başlamıştır. Her geçen gün genişleyen bir şirket portföyüne sahip olan GREEN SAPPHIRE TRAVEL , uzman satış temsilcileri, tecrübeli ve donanımlı operasyon ekipleriyle birlikte, iş seyahatleri için ihtiyaçlara göre sunduğu en doğru teklifler , raporlarlama hizmetleri, verdiği kusursuz hizmetler sayesinde zaman ve para anlamında şirketlerin kar etmelerine doğrudan katkı sağlamaktadır.

2018 Yılı itibari ile Türk Hava Yolları yetkili acentesi olan GREEN SAPPHIRE TRAVEL , iç ve dış hat biletlemelerde müşterilerine fiyat avantajıda sağlamaktadır.

 

GREEN SAPPHIRE TRAVEL, uçak biletinin yanı sıra vize, konaklama, transfer konularında da her yıl on binlerce ihtiyaca çözümler sunmaktadır.

Konaklama, ulaşım ve vize hizmetlerini en hızlı ve en pratik şekilde çözüme kavuşturmak için ekibimizle var gücümüzle yanınızdayız

Hemen Ara