Ramada Barsha Otel Rezervasyon

Ramada Barsha Otel

Ramada, tüm dünyada olduğu gibi Dubai’nin en gözde konumlarından biri olan Al Barsha’da da Ramada kalitesini yaşatmak için hizmet veriyor.

İş ya da tatil amaçlı seyahatlerinizde tüm deneyimleri size sağlayan Al Barsha çevresindeki konaklamak için en iyi otellerden biri olan Ramada Otel, hem fiyat hem de konum olarak misafirlerine büyük avantaj sağlıyor.

Toplamda 145 odaya sahip Ramada otel, dünyanın birçok özel yemeğine ev sahipliği yaparken yerel Arap yemekleri konusunda en iyi mutfaklardan birine sahip.

Ramada Dubai Al Barsha Otel Oda Çeşitleri

  • Ckassic Rooms
  • Remium Rooms
  • One Bedroom Suite
  • Executive One Bedroom Suite

Olmak üzere misafirlerinin ihtiyaçlarına uygun özel odalar tasarlamıştır.  Her odada ihtiyacınız olabilecek birçok imkan ve özellik bulunmaktadır. Konfor ve tercihinize göre odaların ekstra özelliklerinden yararlanmak için oda tercihi yapabilirsiniz.

Ramada Dubai Otel Yakınındaki Yerler

Birçok lüks alışveriş merkezi ve en popüler yerlere yakın olan Ramada otel, Golf kulübü, Yat limanı ve ticari işleriniz için (fuar alanı vb.) oldukça uygun bir konumda yer alıyor.

Ramada Otel Barsha Rezervasyon

Dubai seyahatiniz için Ramada otel rezervasyonu için 0850 307 30 31 nolu telefonu arayarak hızlı ve kolay şekilde rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ramada Dubai Al Barsha Fiyatları

Ramada otel fiyatları seçeceğiniz oda, konaklama süresi, kiralama amacınız ve kişi sayınıza bağlı etkenlere göre değişiklik gösterebilir. Otel hakkında detaylı bilgi almak, fiyat bilgisi ve hızlı rezervasyon için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşın, müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz sırasında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Özellikle iş toplantıları ve iş davetleri için uygun şart ve koşulları sağlayan Ramada Dubai en iyi tercihlerden biri olabilir.

Dubai vizesi ihtiyaçlarınızda vize danışmanlığınızı Safirtour.com’dan alın Dubai’nin en lüks otellerinde %20’ye varan indirim imkanlarından yararlanın. Üstelik 3 iş günü içinde sonuçlandırma ile vizenize ek kısa sürede sahip olmanın avantajlarını yaşayın!

Hızlı Rezervasyon

En uygun fiyatlar ile rezervasyon yapmak hemen iletişime geçin.

Hemen Ara